2 690 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

  • Blender 3 in 1 Fuego NR-875
  • Prerese celiku
  • 12 nivele shpejtesie
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 17054

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender 3 in 1 Fuego NR-875

Fuego sjell blenderin me prerese celiku bashke me aksesore shtese qe do ju ndihmojne ne kuzhinen tuaj per gatime me te shijshme.

Aksesoret e perfshire jane: Enë për përzierje, përzirëse dhe grirëse 

Model NR-875 me 800W fuqi, ngjyre e zeze dhe inoks

Materiali i boshtit eshte prej inoksi.

Blenderi ka 12 nivele shpejtesie qe ju lejon te kontrolloni ate qe po gatuani ne cdo kohe.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 800 W
Materiali Inoksi dhe celiku

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Ben smoothi fiks sic i doja

Ka thika shume cilesore dhe te shpejta. pergatis smoothi cdo mengjes dhe nuk me vonon.

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al