9 990 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster Bellissima
  • Teknologji me avull, Veshje qeramike 
  • Drejton floket gradim deri ne 230°C 
  • Ruan lageshtine e flokut
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31575

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 790 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

21 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
39 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 10000 L
I disponueshëm
59 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
21 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 12000 L
Shitur (5)
1 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
44 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster me avull i maskes Bellissima modeli My Pro B28 100

Drejton floket ne menyre te persosur duka mos e demtuar ate dhe duke ruajtur lageshtine kostante te tij 

Pllakat i ka me veshje qeramike per ti dhene shkelqimin e perkujdesjen e duhur flokut tuaj 

Mbushni me uje mini depoziten e vogel per te krijuar avullin ne drejtim

Nuk ka ekran dixhital por ju mund ta gradoni ne 3 nivele 170 ° C - 200 ° C - 230 ° C 

Pllakat jane ne permasa 28 x 110 mm dhe fale rrumbullakosjes ju mund te beni ondet e deshiruara

Fuqia 64 w 

Specifikat

Marka Bellisima
Garancia 1 vit

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super Pjaster

Drejton floket ne menyre perfekte mbi te gjitha nuk i demton ato.

Byon

super

floket pervec se shtrihen ne menyre perfekte po dhe i jep nje ndricim