6 890 Lekë


Përshkrimi

  • Boks Audio AC885 Bazooka
  • Lidhet me telefonin, kompiuterin, me MP3
  • Suporton TF karte,porte Usb dhe FM radio
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30762

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
59 990 Lekë
1 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (156)
3 ne stok
5 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
48 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
New
14 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (48)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
1 ne stok
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
2 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
35 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Boks Audio AC885 Bazooka

Mund ta transportoni lehtesisht kudo qe shkoni

Lidhet me telefonin, kompiuterin, me MP3

Suporton TF karte dhe ka porte dalje USB dhe FM Radio me frekuence 87.5-108 MHz

Bateri e rikarikueshme

Buton per fikje dhe ndezje, buton per ndryshimin e kanaleve

Fuqi dalese 150W

Ndricim LED qe ndryshon, zgjidhje ideale per festa

Produktet që keni parë

Vleresimet