54 990 Lekë
57 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Cam Karroce 3 Ne 1 Fluido Easy 877019

  • Karroce per bebe 3 ne 1, me karroce ndenjese, ndenjesja kur femija eshte me i madh dhe ndenjesen per ta mbajtur ne makine
  • Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj te vendoset me fytyre nga rruga
  • Rekomandohet per femijet e moshes nga 0-36 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 49695

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

8 090 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
92 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15000 L
164 990 Lekë
179 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
New
64 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 5000 L
74 990 Lekë
79 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
89 990 Lekë
99 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
49 990 Lekë
54 990 Lekë
2 ne stok
- 4000 L
19 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
24 990 Lekë
27 990 Lekë
3 ne stok
- 3000 L
New
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
13 490 Lekë
I disponueshëm
14 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
24 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
16 990 Lekë
18 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 4000 L
32 990 Lekë
36 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (18)
3 ne stok
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (26)
2 ne stok
- 600 L
7 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 2000 L
8 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 1991 L
7 999 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (131)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Cam Karroce 3 Ne 1 Fluido Easy 877019

* Karroce per femijet me 4 rrota e markes Cam, teper e lehte dhe praktike per te levizur me femijen tuaj

* Ne paketim perfshihet koshi per bebe, i cili vendoset edhe ne makine, ndenjesja per ne makine kur femija rritet ne moshe, si dhe mbulesea per te mbrojtur kembet e femijes

* Pjese e setit eshte edhe canta per te mbajtur gjerat e bebit

* E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh

* Per moshat 0-12 muaj keshillohet qe ndenjesja te vendoset me fytyre nga nena, per moshat 12-36 muaj keshillohet te vendoset me fytyre nga rruga e levizjes

* Mbeshteesja dhe tenda e siperme mund te rregullohet sipas deshires, per te krijuar komoditet ne qendrimin e femijes

* Skeleti i karroces perbehet nga materiali alumin

* Veshja e karroces mund te hiqet lehtesisht dhe te lahet lehtesisht ne lavatrice ne 30°C

* Karrocen mund ta hapni dhe mbyllni lehtesisht per ta marre kudo me vete

* Me 5 rripa per te mbajtur femijen tuaj te sigurt dhe komod gjate levizjes, pa i krijuar bezdisje

* Me nje vend per te mbajtur kembet e femijes ngrohte dhe ne komoditet ne stinen e ftohte te dimrit

* Pjesa mbeshtetese ne pjesen e perparme mund te hiqet, duke e kthyer palosjen apo perdorimin e karroces mjaft praktik

* Karroca vjen me nje kosh te madh ne pjesen e poshtme per te mbajtur aksesoret e nevojshem

Permasat:

- Karroca e palosur:  57 x 26 x 83 cm

• Pesha: 5.9 kg

- Se bashku me ndenjesen: 57 x 90 x 117 cm

• Pesha: 10.8 kg

- Karroca e brendshme: 35 x 79 x 22/ 18 cm

• Pesha: 4,9 kg

- Karroca shtytese: 57 x 86.5 x 100 cm

• Pesha: 8.8 kg

- Ndenjesja per automjete: 44,5 x 64 x 58 cm

• Pesha: 3,7 kg

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Informacion për Prindërit e rinj

Ndërkohë për të gjitha nënat e reja sugjerojmë të lexoni info nga blogu që kemi partnerë të cilin e lexoni këtu

Ose mund të shikoni këshilla nga ekspertë të fushës tek partneri jonë këtu

Produktet që keni parë

Reviews (0)