22 600 Lekë


Përshkrimi

Furce Dhembesh Oral-B Pro 9000 Cross Act

Furce e rrumbullaket e cila pastron me se miri dhe mbron misherat e dhembeve 

Ben dhembet me te bardhe nga dita e pare duke eliminuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31982

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
51 990 Lekë
56 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 3000 L
24 990 Lekë
27 990 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
24 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
3 ne stok
- 2000 L
16 990 Lekë
18 990 Lekë
3 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 7000 L
82 990 Lekë
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
44 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 13000 L
31 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 5000 L
22 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
27 990 Lekë
29 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 700 L
72 990 Lekë
73 690 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
65 990 Lekë
67 990 Lekë
I disponueshëm
- 2200 L
20 990 Lekë
23 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce Dhembesh Oral-B Pro 9000 Cross Act

Furce e rrumbullaket e cila pastron me se miri dhe mbron misherat e dhembeve 

Ben dhembet me te bardhe nga dita e pare duke eliminuar njollat ​​siperfaqesore

Teknologji 3D ( pulson, rrotullohet dhe luhatet) per larjen e dhembeve 1 nga 1 ne 2 minurta dhe me 9000 dridhje ne minute

Kjo furce ka sensor te dukshem presioni qe mbrojne mishrat e dhembeve

Ka funksion 3D, nje nga arsyet perse keshillohet nga profesioniste per larjen e dhembeve ne menyre profesionale pa demtuar mishrat

Deperton thelle ne mes te dhembeve per te hequr deri ne 100 % papastertite

Eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta

Duke shkarkuar aplikacionin ne telefonin tuaj ju do te shikoni hap pas hapi etapat qe duhet te ndiqni per pastrim te thelle te dhembeve 

Ne paketim ju do te gjeni  3 furca per te zevendesuar ne momentin e konsumimit 

Mbajtesin e telefonit me vakum i cili do te mundesoje qe ju te mbani hapur aplikacionin gjate kohes se larjes se dhembeve 

Nje fishe karikimi per fucen ,nje bateri te jashtme enkas per karikim te kokave 

Gjithashtu ju do te merni edhe mbajtesen e furces dhe kokave shtese 

Reviews (0)