29 990 Lekë


Përshkrimi

  • Me kaldaje me presion te larte 6.5 bar dhe funkion anti calcare. Me fuqi 2200W
  • Hekuri eshte me avull dhe eshte shume efektiv ne procesin e hekurosjes
  • Prodhimi i avullit 100 g / min
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25557

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
24 990 Lekë
27 990 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
24 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 6000 L
22 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
3 ne stok
- 2000 L
16 990 Lekë
18 990 Lekë
3 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 7000 L
82 990 Lekë
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
44 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 13000 L
31 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 5000 L
22 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
27 990 Lekë
29 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
- 700 L
72 990 Lekë
73 690 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
65 990 Lekë
67 990 Lekë
I disponueshëm
- 2200 L
20 990 Lekë
23 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
9 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur i markes Tefal modeli GV6820

Me kaldaje me presion te larte 6.5 bar dhe funkion anti calcare. Me fuqi 2200W

Hekuri eshte me avull dhe eshte shume efektiv ne procesin e hekurosjes

Prodhimi i avullit 100 g / min

Kapaciteti mbajtes i kaldajes eshte 1.4 liter

Hekuri ka pllaka te vecanta durilium te cilat ju ndihmojne ne hekurosje

Kurseni kohë

Hekurosja bëhet e lehtë me avullin me presion të lartë që depërton në pëlhurë.

Transport i lehtë

Hekuri mund të kyçet lehtë për transport të sigurt.

Pllaka e hekurit Durilium AirGlide

Teknologjia e re Durilium AirGlide nga Tefal, siguron rrëshkitje më të mirë për hekurosje të shpejtë dhe relaksuese. Gjithashtu ofron shpërndarje më të mirë të avullit për performancë të lartë. Shtresa katalitike ndihmon në mbajtjen e pllakës pastër, pa njolla dhe në kushte të shkëlqyera me kalimin e kohës.


Performancë e qëndrueshme

Prodhuesi i avullit me presion të lartë Effectis kombinon avullin e fuqishëm me komoditetin maksimal në një dizajn të bukur dhe kompakt.

Avull i fuqishëm

Mund të shtoni deri në 280 g /min avull për rrudhat e vështira dhe heqjen e njollave rezistente.

Zgjidhje e lehtë kundër smërçit

Grumbulluesi i vogël i smërçit siguron jetëgjatësinë e hekurit tuaj dhe prodhimin e qëndrueshëm të avullit.

Rezultat profesional

Kombinimi perfekt i temperaturës dhe avullit siguron rezultate të larta dhe largon çdo rrezik të djegies në rrobat tuaja.

Specifikat

Marka Tefal
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2200 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 1.6 m, Gjatesia e kordonit 1.6 m
Kapaciteti (ne Litra) 1.4 L
Lloji i hekurit Me kaldaje
Presioni ne Bar Presioni 6.5 Bar

Produktet që keni parë

Reviews (0)