5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Kasetofon me Ekran MP5 7" me Bluetooth USB/SD, FM, WMA, MP3
  • Me porte USB dhe AUX.
  • Kasetofoni lidhet me Bluetooth dhe ka ekran 7".
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41857

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
59 990 Lekë
1 ne stok
New
12 990 Lekë
I disponueshëm
New
21 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (156)
3 ne stok
5 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
48 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
New
14 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (44)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
1 ne stok
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
2 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
35 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kasetofon me Ekran MP5 7" me Bluetooth USB/SD, FM, WMA, MP3

Me Bluetooth, USB, SD Card, AUX, FM Radio.

Suporton format audio MP3/MP4/MP5/DIVX/WMA/JPEG/RMVB/AVI.

Me touchscreen dhe kontroll nga timoni.

Opsion per kamera parkimi.

HD 800x480.

Fuqia dalese: 4x50W.                     

Me funksion Aux.

Produkti perfshin: kasetofonin, pultin dhe fishat lidhese.

Permasat: 18*10*6 cm.

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super ????