21 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine per Femije modeli BMW I8 Concept ,marka Chipolino 
  • Pershtatet per femije mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg 
  • Komandohet edhe nga femijet edhe nga prinderit 
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 35185

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

31 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
12 990 Lekë
16 990 Lekë
2 ne stok
- 10000 L
49 990 Lekë
59 990 Lekë
1 ne stok
- 1400 L
5 190 Lekë
6 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
119 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 7000 L
82 990 Lekë
89 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
44 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 13000 L
31 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
59 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 5000 L
22 990 Lekë
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
27 990 Lekë
29 990 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Makine per Femije  modeli BMW I8 Concept e markec Chipolino 

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine

Makina ka edhe telekomande qe mund te perdoret nga prinderit nga nje frekuence prej 2.4GHz

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Me bateri te rikarikueshme 2 x 6V 7Ah ku cikli i pare i karikimit eshte 4-6 ore dhe me pas 8-12 ore nje karikim i plote

Vjen ne mgjyre te zeze dhe te bardhe

Mund ta lidhni me MP3 ose me smartphonin tuaj

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg 

Me shpejtesi 2,5-5,0 km / h 

Permasat jane 127 x 76 x 52 cm. 

Specifikat

Marka Chipolino
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)