6 190 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster Profesionale Bellisima NEW B1 100
  • Me pllaka te rrumbullakosura, 4 Vite garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38951

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pjaster Profesionale Bellisima NEW B1 100

Me pllaka te rrumbullakosura per nje stilim te pamete 

Pllaka te veshura me shkelqim duke garantuar mbrojtje maksimale 

Shperndan nxehtesine njetrajtshmerisht si dhe pershtatet automatikisht me madhesine e flokeve 

Termo kontroll i cili lejon qe te vendoset temperatura elektronike sipas flokeve nga 150-230 grade C 

Sistem mbylles i pllakave automatikisht pas 60 minutash 

Tensioni 100-240 V 

Kordon i gjate dhe i rrotullueshem 

Garancia 4 vite 

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 4 Vite

Reviews (0)