24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Galaxy A12.

Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.5 inch me rezolucion HD+.

Bateri 5000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates.

Procesor Octa-core.

Kamera kryesore me kater lente, 48MP + 5MP + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 8MP.

Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen anesore te pajisjes. 

Ram 6GB

Memorie 128GB

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 62955

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
92 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15000 L
164 990 Lekë
179 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
New
64 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 5000 L
74 990 Lekë
79 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
89 990 Lekë
99 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
49 990 Lekë
54 990 Lekë
2 ne stok
- 4000 L
19 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 3000 L
54 990 Lekë
57 990 Lekë
1 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
24 990 Lekë
27 990 Lekë
3 ne stok
13 490 Lekë
I disponueshëm
14 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
24 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
16 990 Lekë
18 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 4000 L
32 990 Lekë
36 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (18)
3 ne stok
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
6 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (26)
2 ne stok
- 600 L
7 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 2000 L
8 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 1991 L
7 999 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (131)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Samsung Galaxy A12

* Samsung Galaxy A12 u lancua ne 24 Nentor 2020

* Samsung Galaxy A12 mundesohet nga nje MediaTek Helio 1,8 GHz me tete berthama Procesor P35 (MT6765) qe permban 4 berthama me shpejtesi 1.8 GHz dhe 4 berthama me shpejtesi 2.3 GHz.

* Vjen me 6 GB RAM.

* Samsung Galaxy A12 funksionon Android 10 dhe fuqizohet nga nje bateri 5000 mAh. Samsung Galaxy A12 mbeshtet karikimin e shpejte.

* Sa i perket kamerave, Samsung Galaxy A12 ne pjesen e pasme ka nje kamere kryesore 48 megapiksele me nje hapje f / 2.0; nje aparat fotografik 5 megapiksel me nje hapje f / 2.2; nje aparat fotografik 2 megapiksel me nje hapje f / 2.4 dhe nje aparat fotografik 2 megapiksel me nje hapje f / 2.4. Konfigurimi i kameres se pasme ka fokusim automatik. Ai ka nje kamere 8 megapiksel ne pjesen e perparme per selfie me nje hapje f / 2.2.

* Samsung Galaxy A12 perdor One UI Core 2.5 bazohet ne Android 10 dhe paketon 128 GB hapesire ​​ruajtese te integruar qe mund te zgjerohet permes kartes microSD (deri ne 1000 GB).

* Samsung Galaxy A12 eshte nje celular me dy SIM (GSM dhe GSM) qe pranon karta Nano-SIM dhe Nano-SIM. Samsung Galaxy A12 ka permasat 164,00 x 75,80 x 8,90 mm (lartesia x gjeresia x trashesia) dhe peshon 205,00 gram.

* Eshte ne gjendje ne ngjyrat blu dhe te bardha.

* Opsionet e lidhjes ne Samsung Galaxy A12 perfshijne Wi-Fi, GPS, USB Type-C, 3G dhe 4G (me mbeshtetje per Band 40 te perdorur nga disa rrjete LTE ne Indi).

* Sensoret ne telefon perfshijne pershpejtuesin, sensorin e drites se ambientit, sensorin e afersise dhe sensorin e gjurmeve te gishtave.

 

Një djalë që ngjitet në lëvizje kapur në ekranin Galaxy A12, duke përdorur tiparin e ekranit 6.5 inç Infinity-V.

Telefoni vjen me nje ekran me prekje 6,50 inç me nje rezolucion prej 720x1600 piksele dhe nje raport pamjeje prej 20:9

Pamje klasike e pasme e 4 pajisjeve në të bardhë, të zezë, të kuqe, blu së bashku me 1 pamje anësore dhe 1 përpara për të nxjerrë në pah përfundimin modern mat

Samgung Galaxy kombinon dizajnin me ngjyrat klasike. Mbahet lehtesisht ne dore dhe ju ofron navigim te shpejte

Disponueshem ne ngjyren blu dhe te bardhe

Pamja e sipërme e pasme e një pajisjeje të treguar me 4 lente për kamerën makro 2MP, kamerën ultra të gjerë 5MP, kamerën kryesore dhe thellësinë përkatësisht

Balonë me ajër të nxehtë që noton në qiell, duke treguar që Galaxy A12 mund të kapë një pamje të gjerë.                           Balonë me ajër të nxehtë që noton në qiell, me sfond më të gjerë për të treguar se Galaxy A12 mund të kapë një pamje ultra të gjerë

* Me kend 123 grade, per te kapur perspektiven e duhur

Balonë me ajër të nxehtë që noton në qiell, duke treguar që Galaxy A12 mund të kapë një pamje të gjerë.

Afer nje kokerr kafeje, që tregon detaje të imëta, duke përfshirë qartë sipërfaqen e kokrrës.

Me kameren makro 2MP i kushtoni rendesi dhe detajeve me te vogla, ku objekti dallohet nga sfondi

Shkrepje portrete me cilësi të lartë të një të riu që shikon lentet e kamerës, ndërsa dritaret Reflektuese mjegulloheshin në sfond

Selfie e një gruaje të re me kaçurrela kaçurrela, e qeshur, duke parë lentet e aparatit, me vetëm një pjesë të vogël të sfondit

Ne kameren e perparme mund te beni selfie qe theksojne tiparet tuaja

Galaxy A12 ngrihet në këmbë, i rrethuar nga pika rrethore, me tekstin e baterisë 5,000mAh dhe ngarkimin e shpejtë adaptiv 15W.

Me nje bateri 5000 mAh dhe 15 W Adaptive Fast Charging, ju do te shijoni per ore te tera pa pushim dhe do te karikoni shume shpejt celularin tuaj

 

A12 tregon pamjen natën të qytetit, duke treguar se pajisja ofron procesor Octa-core, 3 GB / 4 GB / 6 GB RAM, 32 GB / 64 GB / 128 GB ROM

2 pamje të përparme të pajisjes, duke shfaqur informacionin e kontaktit përkatësisht në sfond të bardhë dhe të zi, pasi një bërthamë e një ndërfaqeje ju ndihmon të përqendroheni

Samsung Knox mbron pajisjen tuaj me Container, SE për Android, TIMA, Knox Verified Boot dhe Harward Root of Trust

Aplikacionet e Google të mbështetura në Galaxy A12 janë në një linjë Play Store, YouTube, Asistenti, Hartat, Google, Chrome, Gmail, Fotografitë e Google)

Me aplikacionet me te fundit qe ofron Android

Smartphone Galaxy ofron shërbime të kujdesit duke përdorur kontrolle automatike, kontrolle ndërvepruese, kujtesë të pastër dhe cilësime të optimizimit.

Specifikat

Garancia 3 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)