6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese Camry CR 4115
  • Shume i thjeshte ne perdorim
  • Pjeset hiqen dhe lahen me uje te bollshem
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 33429

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
59 990 Lekë
1 ne stok
New
12 990 Lekë
I disponueshëm
New
21 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
15 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (156)
3 ne stok
5 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
48 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
New
14 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (43)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
69 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Kurseni 10000 L
1 ne stok
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
2 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
99 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
67 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
35 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 6000 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shtrydhese Camry CR 4115, me fuqi 1500W, material Celik inoks.

Këmbët e veshura me gome dhe dizajni i fuqishëm sigurojnë stabilitet të lartë.

Perdorimi eshte shume komod. Ju vendosni copat e frutave ose perimeve ne gypin e gjere, dhe pastaj shtrydheni frutat permes nje site. Lengjet rrjedhin ne nje ene dhe pulpa e frutit shkon ne tjetren.

Shtrydhesja e frutave dhe perimeve eshte dhe te pastrohet.

Me nje furçe te dizajnuar posaçerisht qe vjen me shtrydhesen ju te hiqni papastertite e mbetura.

Me ekran LCD ku shfaqet cikli i punes.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1500 W
Nivele shpejtesie 5 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

u kenaqa qe gjeta nje shtrydhese shume te mire dhe lire