15 990 Lekë


Përshkrimi

  • Shtrydhese frutash Braun J300
  • Shtrydhese me gote
  • Performance e larte
  • Fuqia 800W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32952

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtrydhese frutash Braun J300.

Gyp i gjere per te vendosur frutin e plote per shtrydhje.

Shtrydhje me performance te larte, 1 gote / 15 sekonda, me 2 nivele shpejtesie.

Kapaciteti 1.25 Lt, Fuqia 800 W.

Pastrohet lehetesisht fale aksesoreve te cmontueshem dhe furces se pastrimit.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 800 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)