32 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Redmi Note 12  6/128GB

  • Ekran AMOLED, 6.67" FHD+ AMOLED DotDisplay
  • 3 kamera te pasme: Kamera kryesore 50 MP, kamera 8 MP dhe 2 MP
  • Karikim i shpejte fast charging
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71641

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

99 990 Lekë
I disponueshëm
169 990 Lekë
I disponueshëm
24 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 490 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
78 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
57 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
65 990 Lekë
I disponueshëm
36 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
- 13000 L
32 990 Lekë
45 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 13000 L
34 990 Lekë
47 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 9000 L
16 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 9000 L
26 990 Lekë
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartphone Redmi Note 12 6/128GB

Ekran 6.67 inch Amoled

Shijoni ngjyra te gjalla me rezolucion 2400 x 1800 FHD+

Shpejtesi rifreskimi 120 Hz per eksperience perfekte vizuale

Shijoni 3 modulet e shpejtesise (60Hz/90Hz/120Hz) per nje eksperience te pakrahasueshme vizuale

Nje ekran qe mbron syte tuaj

Shijoni dizajn me 4096 nivele te ndryshme te ndricimit per nje ekran ne performance absolute

Ekrani do ndryshoje ndricimin ne varesi te ndricimit te ambientit ku ndodheni

Procesor Snapdragon 685 6 nm

Shijoni nje eksperience ne perdorim te shpejte me smartphone me procesor te shpejte

6 GB RAM dhe 128 GB ROM

Smartphone i duhur ne shitje me 8 GB RAM dhe kapacitet 128 GB

Karikim i shpejte 33 Watt

Bateria ne kapacitet 5000 mAh ofron karikim te shpejte per perdorim:

- 31 ore komunikim ne telefon

- 21 ore te shihni video

- 9 ore te luani lojera

Kamera kryesore 50 MP (3 kamera te pasme)

Kapni fotot e preferuara ne cdo kend qe deshironi me kamerat:

- 50 MP kamera kryesore

- 8 MP kamera ultra e gjere

- 2 MP kamera macro

Kapni peizazhe te mrekullueshme, pamje dhe ne erresire, etj. 

Specifikat

Marka Xiaomi
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 6 GB
Teknologjia e Ekranit AMOLED
Memoria e Telefonit 128GB

Produktet që keni parë

Reviews (0)