21 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Poco M5 

  • Smartphone Xiaomi me ekran 6.58 inch Full HD
  • 4 GB RAM dhe 64 GB memorje
  • Ekran 6.58 inch Full HD
  • Karikim fast charging per nje bateri qe zgjat deri ne 42.46 ore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69401

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 7010 L
81 990 Lekë
89 000 Lekë
I disponueshëm
- 14910 L
79 990 Lekë
94 900 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 15010 L
89 990 Lekë
105 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
135 000 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 50000 L
229 000 Lekë
279 000 Lekë
I disponueshëm
180 000 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 6000 L
53 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 5000 L
84 990 Lekë
89 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
39 990 Lekë
45 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
38 990 Lekë
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
29 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 11000 L
68 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 10910 L
68 990 Lekë
79 900 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
68 990 Lekë
79 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15000 L
109 900 Lekë
124 900 Lekë
I disponueshëm
- 6910 L
64 990 Lekë
71 900 Lekë
I disponueshëm
- 12910 L
69 990 Lekë
82 900 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Poco M5 4/64

Celulari Xiaomi Poco M5 me procesor MediaTek Helio G99, ekran ne frekuence 90 Hz dhe bateri fast charging

Ne ngjyre gri

Me procesor 6 nanometer Octa Core dhe karta grafike Mali-G57 qe ofron eksperience me te mire dhe performance me te fuqishme

Me 2 berthama te procesorit Arm Cortex-A76 ne shpejtesi 2.2 GHz dhe 2 berthama te procesorit Arm Cortex-A55 ne shpejtesi 2.0 GHz

Me kombinim te teknologjise per shpejtesi te larte, keshtu qe do perfitoni aplikacione qe do hapen shpejt

Me 4 GB RAM LPDDR4X dhe ROM me UFS 2.2, ne kapacitet 64 GB

Ekran 6.58 inch Full HD

Me rezolucion 2408 x 1080, ratio 20:9 dhe densitet 401 ppi, ekrani ofron pamjen Full HD per cilesi te figures

Xhami mbrojtes Gorilla Glass ofron me teper siguri per ekranin dhe celularin tuaj, pa ndikuar ne cilesine e figures

Me shpejtesi transmetimi 90Hz

Ekrani me frekuence 90 Hz ofron eksperiencen e plote te lundrimit mes aplikacioneve dhe pamje me te plote dhe gjate kalimit te shpejte mes aplikacioneve apo cfaredo komande tuajen duke kursyer energji

Me shpejtesi touch 240 Hz

Shpejtesia e levizjes dhe e prekjes do ofrojne nje ekran me te shpejte ne reagim dhe ne gatishmeri per te kapur cdo komande tuajen

Nje ekran qe kujdeset per syte tuaj

Zgjidhni mes modaliteteve: DC Dimming, Sunlight display apo Reading mode ne baze te lundrimit tuaj per te perfituar nje eksperience sa me komforte

Perdoreni per 42.46 ore komunikim ne karikim fast charging

Kapaciteti i larte i baterise dhe karikimi i shpejte fast charging 18 Watt do ju ofrojne 42.46 ore komunikimi ne celular, 476.52 ore qendrimi standby, 21.88 ore te videove dhe 15.02 ore te luajtjes se lojerave

Me kamera 50 MP te trefishte

Sistemi inteligjent i kameras se trefishte ju ofron foto/video te objekteve qe duken si te gjalla

Me kamera te siperme 50 MP Ultra HD, kamera ne krahun e majte 2 MP per thellesine e ngjyrave dhe kamera e poshtme 2MP makro

POCO M5 Review with Pros and Cons: Best Under Rs 15000? - MobileDrop

Karakteristika te tjera te produktit:

Ndricimi 500 nits
Ratio e kontrastit 1500:1
Rezolucioni i kameras se perparme 5 MP, 1280x720 dhe 1920 x 1080 per videot
Fuqia e baterise 22.5 Watt (18 Watt ne fast charging)
Hapja e celularit Sensor fingerprint dhe me ane te fytyres
Karta SIM Dual SIM, suporton 4G
Lidhje bluetooth Versioni 5.3
Audio Boks dhe porte per lidhje jack 3.5 m
Sistemi i operimit MIUI 13 (i ngjashem me Android 12)

Permasat e produktit:

Pesha: 201 gr

Gjeresia: 76.09 mm

Trashesia: 8.9 mm

Lartesia: 163.99 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)