27 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 12 000 Lekë


Përshkrimi

Televizor Smart i markes Livin

  • Sistem operativ Android 11.0
  • Ekran LED me rezolucion Full HD 43 inch
  • Televizori lidhet me internet dhe ju mund te shikoni filmat qe deshironi
  • Me garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 69424

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1056)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (7)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (35)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 16000 L
41 990 Lekë
57 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 24000 L
54 990 Lekë
78 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
- 35000 L
59 990 Lekë
94 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1500 L
12 490 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (134)
I disponueshëm
- 6000 L
23 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (274)
I disponueshëm
- 24000 L
58 990 Lekë
82 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 16000 L
67 990 Lekë
83 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 7000 L
37 990 Lekë
44 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 4910 L
64 990 Lekë
69 900 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
109 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 9900 L
135 000 Lekë
144 900 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 5000 L
69 900 Lekë
74 900 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 20000 L
109 900 Lekë
129 900 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 9100 L
149 900 Lekë
159 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
169 000 Lekë
180 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
230 000 Lekë
250 000 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
99 000 Lekë
109 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
129 000 Lekë
145 000 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
97 000 Lekë
102 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
127 000 Lekë
143 000 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
119 000 Lekë
125 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
119 000 Lekë
135 000 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 11000 L
139 000 Lekë
150 000 Lekë
I disponueshëm
- 21000 L
159 000 Lekë
180 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
209 000 Lekë
220 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
379 000 Lekë
390 000 Lekë
I disponueshëm
- 30000 L
249 000 Lekë
279 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
199 000 Lekë
219 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
329 000 Lekë
349 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
349 000 Lekë
369 000 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Televizor Smart i markes Livin 43 inch

Vjen ne modelin LN4322SM

Me dekoder DV3 T2/S2 per te mundesuar lidhjen e kanaleve tokesore/satelitore pa patur nevoje per dekoder shtese

Me garanci 1 vit

 

Dizajn kompakt ne ekran LED

Televizori ofron nje ekran LED me rezolucion Full HD, qe perdor me pak energji dhe me pak nxehtesi ne ekranin e televizorit tuaj, duke ofruar kontrast me te mire te drites, ekran me ngjyra me te ndezura

Ekrani vjen me madhesi 43 inch (rezolucion 1920 x 1080), per t'u pershtatur ne ambientet tuaja, sallon, dhome gjumi apo dhe zyre dhe ambiente bari

Ekrani LED mundeson nje pamje te qarte te figurave, ne teknologjine me te pasur sesa televizoret me ekran LCD

Me audio te paster zeri dhe volum per te degjuar cdo tingull, perfekt per te pare filma ne nje ekran te madh, ndryshe nga laptopi apo tableti, celulari juaj

 

Smart TV, per te qene ne koherence me teknologjine

Televizori operon me sistemin Android 11.0, qe ofron funksionin e nje televizori Smart TV

Televizoret Smart TV mundesojne lidhje me internetin (televizori ofron lidhje Wi-Fi) apo te lidhni celularin tuaj Android per te pare cdo gje qe deshironi ne nje ekran shume here me te madh

Mjafton te lidhni televizorin tuaj me internetin nepermjet Wireless te shtepise suaj apo nje fishe interneti LAN nese televizorin e keni prane modemit te internetit

Lundroni ne internet, shihni filma, Youtube, cdo gje qe ofron Google ne televizorin tuaj

Televizori vjen se bashku me marresin dixhital tokesor dhe kabllor DVB-T2 te integruar, cka ju mundeson te shihni kanalet analoge direkt me nje kerkim automatik, pa patur nevoje te blini dekoder shtese

 

Lidhjet e jashtme:

Porta HDMI 3 porta
Porta USB 2 porta
Support CI Po

Specifikat

Marka Livin
Garancia 1 Vit
Permasa e Ekranit (inch) 43 inch

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

.

2342142314


bravo

brenda dites dhe televizori qenka prodhim i ri me android 11. bravo aladin e vertetove fjalen e mire qe kisha degjuar

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

.

2342142314


bravo

brenda dites dhe televizori qenka prodhim i ri me android 11. bravo aladin e vertetove fjalen e mire qe kisha degjuar