37 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Xiaomi 11s (6-128)

  • RAM 6 GB, kapacitet 128 GB
  • Me 4 kamera te pasme, kamera te perparme 16MP
  • Kamera kryesore 108 MP
  • Me bateri fast charging
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 65397

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
79 990 Lekë
89 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
99 900 Lekë
109 900 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 10000 L
134 900 Lekë
144 900 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
59 900 Lekë
69 900 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 10000 L
99 000 Lekë
109 000 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
69 900 Lekë
74 900 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
109 900 Lekë
129 900 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 9100 L
149 900 Lekë
159 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
169 000 Lekë
180 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
230 000 Lekë
250 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
129 000 Lekë
145 000 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
97 000 Lekë
102 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
127 000 Lekë
143 000 Lekë
I disponueshëm
- 30000 L
249 000 Lekë
279 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
379 000 Lekë
390 000 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
119 000 Lekë
125 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
119 000 Lekë
135 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
139 000 Lekë
150 000 Lekë
I disponueshëm
- 21000 L
159 000 Lekë
180 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
209 000 Lekë
220 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
199 000 Lekë
219 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
329 000 Lekë
349 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
349 000 Lekë
369 000 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 4000 L
SHITUR
19 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
- 3000 L
26 490 Lekë
29 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi 11s (6-128)

Celulari Xiaomi 11s me teknologjine e kameras 108 megapiksel, duke perfshire 4 kamera

Kamerakryesore eshte 108 MP, nderkohe qe kamerat e tjera perfshijne kameren 8 MP per te kapur imazhe ne kend te gjere dhe dy kamera nga 2 MP per te kapur detajet me te vogla te objekteve dhe ngjyrave

Me kamera te perparme 16 MP per te shijuar cdo moment dhe per te kapur cdo detaj

Me frekuence te pergjigjeve ndaj komandave 90 HZ, duke ofruar nje pervoje tjeter te ekranit touchscreen

Me bateri Fast Charging 5000 mAh, qe kursen kohen e karikimit me 26%

Dizenjuar specifikisht per te duruar nxehtesine fale teknologjise LiquidCool, duke e mbajtur celularin gjithmone ne temperaturen e duhur

Procesori Octa Core MediaTek Helio G96 jep performancen e shkelqyer te Xiaomi 11S

Shijoni cdo tingull, kenge, apo cdo audio ne sistemin stereo, qe mundeson percimin e audios ne tringuj te plote

Teper i lehte per t'u mbajtur dhe shume praktik

Me dizajnin e holle ne stil minimalist, Xiaomi 11S ofron pamjen fantastike per te qene i sigurt ne duart tuaja

Karakteristika te tjera te produktit:

Sensori i imazhit 1/1.52 inch
Ekrani 6.43 inch Full HD
Ratio (kontrast) 4 500 000:1
Fuqia e baterise 33 Watt
RAM 6 GB
Memorie 128 GB
Rezolucioni 2400 x 1080
Karte SIM Dual SIM + hapesire per micro SD
Network 4G
Versioni bluetooth 5.0
Wireless 802.11a/b/g/n/ac
Navigimi GPS L1 | Glonass G1 | BDS B1 | Galileo E1
Sistemi i operimit MIUI 13, bazuar ne sistemin Android
Sensoret I ndricimit, acelometer, sensori i kapjes per objektet e aferta, kompas, largimin e rrezeve Infrared

Permasat e produktit:

Pesha: 179 grame

Gjeresia: 73.87 mm

Lartesia: 159.87 mm

Trashesia: 8.09 mm

Specifikat

Garancia 6 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)