29 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi Note 11

  • RAM 4 GB, kapacitet 128 GB
  • Ekran Amoled, per ngjyra te pastra
  • Me 4 kamera te pasme dhe kamera te perparme 13 MP
  • Bateri 5000 mAh me kursim energjie
  • Ne ngjyre te zeze
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66865

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

490 Lekë
Shitur (351)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (191)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
79 990 Lekë
89 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
99 900 Lekë
109 900 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 10000 L
134 900 Lekë
144 900 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
59 900 Lekë
69 900 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 10000 L
99 000 Lekë
109 000 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
69 900 Lekë
74 900 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
109 900 Lekë
129 900 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 9100 L
149 900 Lekë
159 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
169 000 Lekë
180 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
230 000 Lekë
250 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
129 000 Lekë
145 000 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
97 000 Lekë
102 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
127 000 Lekë
143 000 Lekë
I disponueshëm
- 30000 L
249 000 Lekë
279 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
379 000 Lekë
390 000 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
119 000 Lekë
125 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
119 000 Lekë
135 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
139 000 Lekë
150 000 Lekë
I disponueshëm
- 21000 L
159 000 Lekë
180 000 Lekë
I disponueshëm
- 11000 L
209 000 Lekë
220 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
199 000 Lekë
219 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
329 000 Lekë
349 000 Lekë
I disponueshëm
- 20000 L
349 000 Lekë
369 000 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
12 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 4000 L
SHITUR
19 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
- 3000 L
26 490 Lekë
29 490 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok

Përshkrimi

Smartphone Xiaomi Redmi Note 11

Zhytuni ne boten e ekranit Amoled, me nje dizajn ekselent, performance te shkelqyer, me kamera per foto te pastra, te qarta dhe nje eksperience ndryshe

TECH: Xiaomi announces worldwide release of Redmi Note 11 series

Ekran Amoled per ngjyra dhe pamje tjeter

Merrni shkelqimin, kontrastin, kalibrimin e ngjyrave dhe rezolucionin maksimal

AMOLED DotDisplay me game te gjere ngjyrash DCI-P3 ofron ngjyra dhe detaje, duke siguruar qartesine e ekranit

Me ekran Full HD 6.43 inch, per te pare cdo objekt dhe ne drite te forte

Xiaomi Mi Note 11 2020 specs: 5500mAh battery, penta 108MP Cameras! -  WhatMobile24.com

Me frekuence te pergjigjes ndaj komandave 90 Hz

Vizitoni faqet e preferuara, luani lojerat e preferuara ne komfort, celulari juaj do te rifreskohet shpejt

Me procesor Snapdragon 680 per te perballuar cdo sfide ne procesim

Procesori 6 nanometer eshte eficent ndaj kursimit te energjise, per nje performance te larte qe zgjat dhe jetegjatesine e baterise

Fale UFS 2.2 do te merrni nje lexim dhe shkrim me te shpejte te skedareve

Bateri 5000 mAh dhe karikim Fast Charging

Me kursim me te madh energjie (21%), me fuqi 33 Watt

What are the advantages and disadvantages of having fast charging in  mobiles? - Quora

Me 4 kamera te pasme 50 MP

Kamera kryesore vjen ne 50 Megapixel per foto dhe video te qarta

Kamera 8 MP per kend te gjere te fotove, per te kapur foto dhe ne kend 118 grade

Kamera 2 MP makro qe kap detajet me te vogla

Kamera 2 MP qe ofron nje sensor thellesie per foto te bukura portret

Me kamera te perparme 13 MP per te mos humbur asnje detaj

Me dy altoparlante ne te dyja anet e celularit, per te rritur kualitetin e audios ne cdo tingull

Karakteristika te tjera te produktit:

Pergjigja ndaj komandave Deri ne 180 Hz
Ratio 4,500,000:1
Pixels per inch (PPI) 409
Audio Lidhje me fishe jack 3.5 mm
Versioni Bluetooth 5.0
Network 4G
Wireless 802.11a/b/g/n/ac
GPS GPS L1, Glonass G1, BDS B1, Galileo E1
Fisha e karikimit USB Tipit C

Permasat e produktit:

Pesha e produktit: 179 grame

Gjeresia: 73.87 mm

Lartesia: 159.87 mm

Trashesia: 8.09 mm

Garancia 6 muaj 

Garancia shtese 6 muaj

Specifikat

Marka Xiaomi
Garancia 6 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 6.43''
Rezolucioni 2400 x 1080
Sistemi Operativ MIUI 13 bazuar ne sistemin e operimit Android 11
Karta SIM Dual SIM + microSD
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Deri ne 2.4 GHz
Kamera Kryesore 50 MP
Kamera Ballore 13 MP
Tipi i Kartes Grafike Qualcomm® Adreno™ 610 GPU

Produktet që keni parë

Reviews (0)