3 490 Lekë


Përshkrimi

Chicco makina Llogaritese

  • Me makinen llogaritese chicco femijet mesojne per sasite permes levizjes se unazave, te cilat i ndihmojne te vegjlit te numerojne dhe te mbledhin
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 66344

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 000 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
199 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
249 Lekë
I disponueshëm
2 000 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 300 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 000 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
109 990 Lekë
119 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 300 Lekë
I disponueshëm
1 300 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 300 Lekë
1 ne stok
3 200 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Chicco makina Llogaritese

Eshte koha per matematike Pedagoget thone se qe ne vitet e hershme femijet mund t'i afrohen me shume te mesuarit te numrave dhe shumave

Me makinen llogaritese chicco femijet mesojne per sasite permes levizjes se unazave, te cilat i ndihmojne te vegjlit te numerojne dhe te mbledhin

Me vone, ata mesohen te njohin numrat dhe shifrat dhe mund t'i perserisin shumat me numra 3D

Mbledhja e numrave shuma  eshte loja e Chicco e krijuar per te udhehequr femijet ne zbulimin e botes se mrekullueshme te matematikes

I pajisur me nje funksion te folur, 10 drita, 10 unaza elektronike dhe 10 numra 3D, ofron nje rruge evolucionare me tre menyra loje per femijet e moshes 2 deri ne 6 vjeç

Lodra i udhezon ata hap pas hapi ne mesimin e sasive, me pas i meson se si per te bere shumat dhe ne fund t'i ndihmoni t'i pergjigjen kuizeve te matematikes

Modalitet i lojes mund te luhet si me unaza, te pershtatshme per femije, ashtu edhe me numra 3D, me i pershtatshem per femijet qe tashme njohin dhe dine te lexojne numrat, ne menyre qe te shoqerojne te gjitha fazat e rritjes, duke respektuar aftesine e ndryshme

E pajisur me nje funksion inovativ te zhvilluar nga Chicco, lodra shqipton numra dhe shuma ne 4 gjuhe te ndryshme

 

Produktet që keni parë

Reviews (0)