23 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karroce Havana 2 ne 1

  • Moderne dhe teper praktike, karroca mund te mbahet dhe ne dore
  • Karroca mund te vendoset dhe ne drejtimin e levizjes dhe ne krahun perballe prindit
  • E pershtatshme per te porsalindurit dhe femijet deri ne 15 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 60037

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
55 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 000 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 40 L
250 Lekë
290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
790 Lekë
I disponueshëm
2 000 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 000 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok

Përshkrimi

Chipolino Karroce Havana 2 ne 1

* Karrocat per femije 2 ne 1 Chipolino Havana jane karroca moderne dhe praktike qe mund te mbahen edhe ne dore (per te porsalindurit)

* Ne set perfshihet dhe nje cante per te vendosur aksesoret, mbajtes per shishen e ujit, nje rrjete qe vendoset ne pjesen e perparme per ta mbrojtur femijen nga mushkonjat apo insektet dhe nje mbulese per kembet e femijes

* Baza e forte perbere nga alumini dhe vendi mjaftueshem i gjere do ta bejne qendrimin e foshnjes ne karroce te rehatshem dhe mjaft komfort

* Doreza e karroces eshte e veshur nga material cilesor dhe mund te rregullohet ne gjatesi, qe prinderit te jene sa me komod gjate udhetimit

* Karroca mund te vendoset ne dy drejtime: ne drejtim te ecjes dhe perballe prindit nese ju duhet te shihni femijen

* Karroca ka dhe nje kuti te madhe magazinimi ne bazen fundore te saj

* E pershtatshme per te porsalindurit dhe femijet deri ne 15 kg

* Mbeshtetesja per femijen mund te rregullohet sipas deshires

* Mundeson 3 lloj pozicionesh ulese per femijen

* Me nje rrip sigurimi qe kapet ne te dyja shpatullat se bashku me nje sfungjer te bute per te krijuar komfort tek femija

* Tenda per mbrojtje nga dielli mund te rregullohet ne gjatesine e deshiruar ose mund te hiqet

* Per siguri shtese, pjesa e dorezes vjen dhe me nje rrip shtese qe kapet ne nje unaze

* Gomat e pasme jane te pajisura me frena, keshtu qe do ta keni me te lehte per te ndaluar karrocen

* Gomat e perparme mund te rrotullohen ose te ecin drejt

Pesha:

Pesha e karroces se bashku me gomat: 6.4 kg

Pesha e karroces pa gomat: 4.4 kg

Pesha e ndenjeses: 3.55 kg

Permasat e karroces se hapur:

Gjatesia: 80 cm

Gjeresia: 60 cm

Lartesia: 107 cm

Permasat e karroces e palosur:

Gjatesia: 82 cm

Gjeresia: 52 cm

Lartesia: 22 cm

Permasat vetem te ndenjeses:

Gjatesia: 78 cm

Gjeresia: 39 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)