1 350 Lekë


Përshkrimi

Corape Baci Lingerie 1160 Misterioze, elegante dhe lozonjare.  Tre cilesi qe pershkruajne keto corape te zeza me ornamente. Teksture me fjongo delikate qe shtojne misterin. Mase One Size.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 7599

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Corape Baci Lingerie 1160

Misterioze, elegante dhe lozonjare. 

Tre cilesi qe pershkruajne keto corape te zeza me ornamente.

Teksture me fjongo delikate qe shtojne misterin.

Mase One Size.

Vleresimet

No customer reviews for the moment.