1 290 Lekë


Përshkrimi

Dekanter vere 1.2L

Dekanter vere me një cilësi shumë të mirë dhe material kristal e cila do ti shtoje elegancë tryezes tuaj

-Vellimi: 1200...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30472

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dekanter vere 1.2L

Dekanter vere me një cilësi shumë të mirë dhe material kristal e cila do ti shtoje elegancë tryezes tuaj

-Vellimi: 1200 ml

-Materiali: kristal