2 590 Lekë


Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Mondaine Nje perzierje e amorave te frutave me baze aromen e pjeshkes Lulezon me nje buqete e mrekullueshme lulesh, perzier me sensualitetin e Jasmines dhe embelsise se trendafilit, me arome pluhur Irisi

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30999

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Parfume & Locion per Trupin Mondaine

Nje perzierje e amorave te frutave me baze aromen e pjeshkes

Lulezon me nje buqete e mrekullueshme lulesh, perzier me sensualitetin e Jasmines dhe embelsise se trendafilit, me arome pluhur Irisi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (551)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (19)
3 ne stok
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.