990 Lekë


Përshkrimi

Mbrojtes Tensioni i markes Logilink 230V modeli PA0078 Per TV, kompiutera apo pajisje te tjetra elektronike Mbron pajisjet nga tensioni i larte i shkaktuar nga shkarkim elektrik apo faktore te tjere. Ndermjetesues midis prizes se murit dhe kabullit te paisjes Drita jeshile tregon qe pajisja juaj vazhdon te jete e mbrojtur nga tensioni. Tensioni : 250V Rryma : 16 A

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23847

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mbrojtes Tensioni i markes Logilink 230V modeli PA0078

Per TV, kompiutera apo pajisje te tjetra elektronike

Mbron pajisjet nga tensioni i larte i shkaktuar nga shkarkim elektrik apo faktore te tjere.

Ndermjetesues midis prizes se murit dhe kabullit te paisjes

Drita jeshile tregon qe pajisja juaj vazhdon te jete e mbrojtur nga tensioni. Tensioni : 250V Rryma : 16 A

Specifikat

Marka LogiLink

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.