4 690 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese TV 26”-55” Gembird Rotate & Tilt

  • Mbajtese per te montuar televizorin ne mur per televizore ne madhesi 26-55" 
  • Rrotullohet lehtesisht ne 15 apo deri ne 90 grade
  • Distanca nga muri eshte nga 125 - 470 mm
  • Pesha maksimale mbajtese eshte 50 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 21132

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (270)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (64)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (123)
I disponueshëm
- 15000 L
14 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (213)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (81)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mbajtese per televizor me madhesi 26"-55"

Mbajtese per TV tuaj qe vendoset ne mur e markes Gembird Rotate Titlting

Televizori vendoset ne mur dhe eshte krijuar ne menyre te tille qe te ofroje pamje mjaft te mire ne shtepine tuaj apo kudo e deshironi.

Mund te rrotullohet sipas deshires tuaj nga 90 grade dhe 15 grade

Distanca nga muri 125 - 470 mm, per ekran LCD.

Pesha maksimale qe mban mbajtesja eshte deri ne 50 kg

Kurseni hapesire dhe arredoni ne stil modern ne shtepi, zyra, biznese, pa patur nevoje per mobilje mbajtese

Te gjithe aksesoret per montimin e mbajteses i gjeni ne paketim

Specifikat

Marka Gembird

Reviews (0)