4 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2 500 Lekë


Përshkrimi

  • Android Box HK1 Mini 
  • Kthen televizorin tuaj ne Smart TV
  • 2GB RAM...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31900

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Cmimi me i mire i garantuar
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (155)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

Përshkrimi

Android Box HK1 Mini 

Ka 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Paisja  ka te instaluar PLAY STORE dhe mundeson qe ne televizorin tuaj te instaloni me mijera aplikacione. Mund te navigoni lehtesisht ne internet, mund te shikoni video, fillma, lojra.

Operon me sistemin Android 8.1

Fale rezolucionit  4K-3D do perjetoni emocione  fantastike te viedjove  dhe lojrave.

Procesor CPU RK3229 Quad-core cortex-A53 me shpejtesi 1.5 Ghz

Dalje HDMI, 2 dalje USB, dhe LAN, WiFi 2.4 GHz.Fishe HDMI te perfshire.

Rezolucion 4K-3D

Specifikat

Garancia1 muaj

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (126)
I disponueshëm
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (16)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
19 990 Lekë
22 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (3)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (155)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
9 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.