6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Android Box Mecool M8S + me marres DVB-T2 te integruar Ktheni televizorin tuaj ne Smart TV Kjo pajisje ju lejon te kryeni te gjitha veprimet qe kryeni ne smartfonin tuaj

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29875

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm

Përshkrimi

Android Box  i markes Mecool M8S + me marres DVB-T2 te integruar

RAM 1GB, ROM 8GB. Operon me sistemin Android 7.1

Procesor CPU Amlogic S905W quad core ARM Cortex-A53 me shpejtesi 2.0 Ghz dhe penta-core GPU.

Kjo do t'ju ofrojë një përvojë fantastike kur te shikoni videot ose duke luajtur lojra.

MemorieA: RAM 1GB, ROM 8GB

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android. 

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Dalje HDMI, 2 dalje USB, HDTV,AV dhe LAN.

Support H.265 4K @30fps 10btis, VP9  Profile 2, H.264 4K @30fps

Support 2.4GHz Wifi, 100M LAN Ethernet. Me bluetooth

Specifikat

Marka Mecool
RAM 1 GB

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (101)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (183)
4 ne stok
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.