6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Android Box VK - ET 96
  • Kthen televizorin tuaj ne Smart TV
  • 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32694

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2700 L
Shitur (315)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (361)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (263)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (28)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (198)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (11)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (197)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 5990 L
Shitur (26)
I disponueshëm
23 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Android Box VK - ET 96

Ka 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV

Mund te navigoni lehtesisht ne internet, mund te shikoni video, fillma, lojra

Operon me sistemin Android 7.1

Karte grafike MALI-400

Fale rezolucionit Full HD 

Procesor QUAD-CORE CORTEX-A53 2.0GHZ 

Dalje HDMI, dalje USB

Paketimi permban fishe HDMI, ushqyes, pultin dhe manualin e perdorimit.

Specifikat

Garancia 3 muaj
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB

Produktet që keni parë