4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Android Box VK - ET 96
  • Kthen televizorin tuaj ne Smart TV
  • 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32694

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Android Box VK - ET 96

Ka 2GB RAM dhe 16GB MEMORIE

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV

Mund te navigoni lehtesisht ne internet, mund te shikoni video, fillma, lojra

Operon me sistemin Android 7.1

Karte grafike MALI-400

Fale rezolucionit Full HD 

Procesor QUAD-CORE CORTEX-A53 2.0GHZ 

Dalje HDMI, dalje USB

Paketimi permban fishe HDMI, ushqyes, pultin dhe manualin e perdorimit.

Specifikat

Garancia 3 muaj
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (28)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
I disponueshëm
9 890 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al