4 790 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni1 200 Lekë


Përshkrimi

Android TV Box Elektra EA-194KUHD

Me 16GB memorie dhe 2GB RAM

Procesor CPU-Quad Core Cortex A7

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38994

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (41)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (178)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (194)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (18)
3 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (36)
I disponueshëm
6 990 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (32)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (21)
I disponueshëm
17 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (2)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Android TV Box Elektra EA-194KUHD

Me 16GB memorie dhe 2GB RAM

Procesor CPU-Quad Core Cortex A7

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje  mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android. 

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Me sistem operativ Android 7.1 Suporton HDMI me cilesi 4K x 2K, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fishe Ethernet.

Kjo pajisje zgjidhja me e mire per argetimin tuaj familjar, ju mund te beheni bashke me anetaret e familjes tuaj dhe te luani lojera ose te shikoni televizore se bashku. 

Ka 2 porta USB 2.0, HDMI, DC IN, AV, RJ45, 

Ka porte ethernet per lidhje me te mire me internet

Se bashku me paisjen vjen edhe telekomanda.

Garancia 2 Vjet.

Produktet që keni parë