6 990 Lekë


Përshkrimi

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 22709

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android.

Android TV box me procesor Quad Core AMR Cortex A53 Processor 2.0GHz, 1GB DDR3 RAM dhe 8GB SSD memorje

Suporton HDMI me cilesi 4K me rezolucion 3840x2160 pixels, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fish Ethernet

Android 6.0, Browser Google, suporton aplikacione te ndryshme Google Play Store.

Me Wi-FI, 2 porta USB 2.0

Ne kuti perfshihet: Dekoderi, Telekomanda, Ushqyesi, Kabell HD dhe Manual Perdorimi

Permasat e produktit: 10.5 x 10.5 x 1.5 cm

Specifikat

MarkaFree Sat
Garancia1 muaj
Sistemi OperativAndroid 6.0
Kapaciteti8 GB
RAM1 GB
Procesori CPUQuad Core
Shpejtesia e ProcesoritShpejtesia e Procesorit: 2.0GHz

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (127)
I disponueshëm
4 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (209)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (165)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.