3 790 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2 200 Lekë


Përshkrimi

Android TV H96 Max   4GB RAM dhe 32GB memorie e brendshme.

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 55501

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (197)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (178)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (178)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 1200 L
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (571)
I disponueshëm
- 2500 L
7 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (97)
I disponueshëm
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (26)
2 ne stok
- 2000 L
3 790 Lekë
5 790 Lekë
Shitur (54)

Përshkrimi

Android TV H96 Max   4GB RAM dhe 32GB memorie e brendshme.

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Android TV box me procesor RK3318   4 gb ram dhe 32 gb memorie

Suporton HDMI me cilesi 4K me rezolucion 3840x2160 pixels, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fish Ethernet

Android Lollipop 9.0 pie,  Browser Google, suporton miliona aplikacione Google Play Store.

Bluetouth ,DNLA,Dual band 2.4ghz dhe 5.4 ghz

Ne kuti perfshihet: Dekoderi, Telekomanda, Ushqyesi, Kabell HDMI dhe Manual Perdorimi

Procesori:
Procesori RK3318

Memorja:

Pajisja ka RAM 4GB  per te funksionuar me shpejte. Memorja e brendshme 32GB e cila mund te zgjerohet ME USB ose me karte  MICRO SD

Sistemi Operativ: 
Ky Android TV Box ka te perfshire versionin 9.0 Android Pie. Ju lejon te keni aksese ne gati 1 milion aplikacione, perfshi Facebook, Youtube, Picasa dhe shume te tjera. Gjithashu ka dhe varietet lojrash.

Portat:
Ka 2 porta USB. 1 port HDMI.1 port microSD.1 port Lan. 1 Port AV

Specifikat

Tipi i Memorjes DDR3
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)