6 490 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Android TV Box M8S Pro +

Me 16GB memorie dhe 2GB RAM.

Procesor Amlogic S905X CPU me shpejtesi 1.5Ghz dhe penta-core GPU. Kjo do t'ju ofrojë një përvojë fantastike kur te shikoni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24698

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (80)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (359)
I disponueshëm
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
- 2500 L
6 490 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (58)
4 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (205)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (197)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 5990 L
24 990 Lekë
30 980 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 10000 L
23 990 Lekë
33 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2000 L
New
8 990 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
New
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Android TV Box M8S Pro +

Me 16GB memorie dhe 2GB RAM.

Procesor Amlogic S905X CPU me shpejtesi 1.5Ghz dhe penta-core GPU. Kjo do t'ju ofrojë një përvojë fantastike kur te shikoni videot ose duke luajtur lojra.

Paisja  ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android. 

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Me sistem operativ Android 7.1. Suporton HDMI me cilesi 4K me rezolucion 3840x2160 pixels, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fishe Ethernet  10 / 100M 

Nga ana tjetër, M8S Pro është gjithashtu zgjidhja më e mirë për argëtimin tuaj familjar, ju mund të beheni bashke me anëtarët e familjes tuaj dhe të luani lojëra ose të shikoni televizorë së bashku. 

Memorja e brendshme mund te zgjerohet nepermjet kartes TF card up to 32GB

Ka 2 porta USB 2.0, HDTV, DC 5V, Tf Card, AV, RJ45 

Ka porte ethernet per lidhje me te mire me internet. Se bashku me paisjen vjen edhe telekomanda qe punon me 2 bateri AAA qe nuk jane te perfshira.

Specifikat

Marka M8S
Garancia 1 muaj
Sistemi Operativ Android 7.1
Kapaciteti 16GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Amlogic S905X
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Porta USB 2 Porta usb
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

i shpejte

super i shpejte ne hapje youtube ka versionin e ri dhe pulti eshte shume cilesor ndryshe nga te tjerat qe kam provuar

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

i shpejte

super i shpejte ne hapje youtube ka versionin e ri dhe pulti eshte shume cilesor ndryshe nga te tjerat qe kam provuar