4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Android TV Box M8S Pro W
  • Me sistem operativ Android 7.1
  • Se bashku me paisjen vjen edhe telekomanda
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25606

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (36)
I disponueshëm

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 490 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (6)
4 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (197)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (58)
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 3500 L
Shitur (44)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (184)
I disponueshëm
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (19)
2 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (36)
I disponueshëm
6 990 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (33)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (21)
I disponueshëm
17 990 Lekë
25 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Android TV Box M8S Pro W

Me 8GB memorie dhe 1GB RAM

Procesor CPU Amlogic S905X Quad-core me shpejtesi 2.0 Ghz. Kjo do t'ju ofroje nje pervoje fantastike kur te shikoni videot ose duke luajtur lojra.

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android. 

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Me sistem operativ Android 7.1 Suporton HDMI me cilesi 4K x 2K, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fishe Ethernet.

Kjo pajisje zgjidhja me e mire per argetimin tuaj familjar, ju mund te beheni bashke me anetaret e familjes tuaj dhe te luani lojera ose te shikoni televizore se bashku. 

Memorja e brendshme mund te zgjerohet nepermjet kartes micro SD card deri ne 32GB

Ka 2 porta USB 2.0, HDMI, DC IN, AV, RJ45, micro SD card

Ka porte ethernet per lidhje me te mire me internet

Se bashku me paisjen vjen edhe telekomanda.

Specifikat

Marka MeCool
Garancia 1 muaj
Sistemi Operativ Android 7.1
Kapaciteti 8 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Porta USB 2 Porta usb
Tipi i Lidhjes Tipi i lidhjes: Ethernet, Tipi i Lidhjes: Wireless
Rezolucioni 4K x 2K

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Android shume i mire

Lidhje e tv me internet super, tashme shikojme cfare duam ne tv. shume cilesore si produkt