3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Android TV Box M8S Pro W
  • Me sistem operativ Android 7.1
  • Se bashku...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25606

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Android TV Box M8S Pro W

Me 8GB memorie dhe 1GB RAM

Procesor CPU Amlogic S905X Quad-core me shpejtesi 2.0 Ghz. Kjo do t'ju ofroje nje pervoje fantastike kur te shikoni videot ose duke luajtur lojra.

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android. 

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Me sistem operativ Android 7.1 Suporton HDMI me cilesi 4K x 2K, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fishe Ethernet.

Kjo pajisje zgjidhja me e mire per argetimin tuaj familjar, ju mund te beheni bashke me anetaret e familjes tuaj dhe te luani lojera ose te shikoni televizore se bashku. 

Memorja e brendshme mund te zgjerohet nepermjet kartes micro SD card deri ne 32GB

Ka 2 porta USB 2.0, HDMI, DC IN, AV, RJ45, micro SD card

Ka porte ethernet per lidhje me te mire me internet

Se bashku me paisjen vjen edhe telekomanda.

Specifikat

MarkaMeCool
Garancia1 muaj
Sistemi OperativAndroid 7.1
Kapaciteti8 GB
RAM1 GB
Procesori CPUQuad Core
Shpejtesia e ProcesoritShpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Porta USB2 Porta usb
Tipi i LidhjesTipi i lidhjes: Ethernet, Tipi i Lidhjes: Wireless
Rezolucioni4K x 2K

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (209)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (165)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
30 980 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.