6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Android TV Box M8S Pro W Me 16GB memorie dhe 2GB RAM. Procesor CPU Amlogic S905W quad core ARM Cortex-A53 me shpejtesi 2.0 Ghz dhe penta-core GPU. Kjo do t'ju ofrojë një përvojë fantastike kur te shikoni videot ose duke luajtur lojra. Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24699

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Android TV Box M8S Pro W

Me 16GB memorie dhe 2GB RAM.

Procesor CPU Amlogic S905W quad core ARM Cortex-A53 me shpejtesi 2.0 Ghz dhe penta-core GPU. Kjo do t'ju ofrojë një përvojë fantastike kur te shikoni videot ose duke luajtur lojra.

Paisja ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android. 

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Me sistem operativ Android 7.1.1 Suporton HDMI me cilesi 4K, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fishe Ethernet  10 / 100M 

Nga ana tjetër, M8S Pro W është gjithashtu zgjidhja më e mirë për argëtimin tuaj familjar, ju mund të beheni bashke me anëtarët e familjes tuaj dhe të luani lojëra ose të shikoni televizorë së bashku. 

Memorja e brendshme mund te zgjerohet nepermjet kartes micro SD card deri ne 32GB

Ka 2 porta USB 2.0, HDTV, DC, AV, RJ45, micro SD card

Ka porte ethernet per lidhje me te mire me internet. Se bashku me paisjen vjen edhe telekomanda qe punon me 2 bateri AAA qe nuk jane te perfshira.

Specifikat

Marka M8S
Garancia 1 muaj
Sistemi Operativ Android 7.1.1
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Porta USB 2 Porta usb
Tipi i Lidhjes Tipi i lidhjes: Ethernet, Tipi i Lidhjes: Wireless
Shpejtesia e LAN Shpejtesia e LAN: 10/100
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (71)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (81)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (35)
3 ne stok
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (65)
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (17)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (30)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (7)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.