3 990 Lekë


Përshkrimi

Mini Android TV Box modeli TX3 

Me memorie 16GB dhe 2 GB RAM

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56232

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1200 L
4 790 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (75)
I disponueshëm
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 3200 L
SHITUR
3 790 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (48)
Nuk ka me gjendje
- 4000 L
2 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (233)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (280)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (17)
3 ne stok
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (98)
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (31)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (43)
1 ne stok

Përshkrimi

Android TV Box R69 

Me memorie 16GB dhe 2 GB RAM

Pajisja ka procesor Amlogic S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53 

GPU: Mali-450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS)

Suporton HDMI me cilesi deri ne Ultra HD 4K, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fishe Ethernet

Me Wi-FI, 2 porta USB 2.0, AV,Ethernet, power, HDMI

Ne kuti perfshihet: Dekoderi, Telekomanda, Ushqyesi, Kabell HD dhe Manual Perdorimi

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android. 

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android.

Si ta lidhim me TV?

Mund te lidhet me televizorin tuaj me ane te fishes HDMI qe gjendet ne kuti

2-Lidheni me wirelessin e shtepise tuaj dhe shijoni programet e preferuara

Specifikat

Garancia 3 muaj
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)