2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Android TV BOX Tanix  2/16 GB

  • 2GB RAM dhe 16GB memorie e brendshme
  • Me sistem operimi Android 10
  • Lidhje me Wi-Fi, fishe HDMI, Bluetooth, internet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69927

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (46)
1 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (993)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (38)
I disponueshëm

5 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
New
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 800 L
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (993)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm

Përshkrimi

Android TV BOX Tanix A3  2/16 GB

Android 10 Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV

Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone AndNepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shihni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android

Ne kuti perfshihet: Dekoderi, Telekomanda, Ushqyesi, Kabell HDMI dhe Manual Perdorimi

Memorja:

Memorja e brendshme 16GB e cila mund te zgjerohet me USB ose me karte MICRO SD

Sistemi Operativ: 
Ky Android TV Box ka te perfshire versionin 10 Android. Ju lejon te keni aksese ne gati 1 milion aplikacione, perfshi Facebook, Youtube, Picasa dhe shume te tjera. Gjithashu ka dhe varietet lojrash.

Karakteristika te tjera te produktit:

Procesori (CPU) Allwinner H313 Quad Core ARM Cortex A53
Rezolucion 4K, 3840 x 2160 pixels
RAM 2GB  DDR4
Memorie 16 GB eMMC
Online TV Po
Radio Po
Lidhje internet  WIFI ose Fishe Ethernet, Wifi Dual band 2.4 GHz 
DNLA Po
Bluetooth Bluetooth 5.0
Versioni Android Android 10

Lidhje te jashtme:

Porte USB 2 porta
HDMI 1 porte
Micro SD 1 porte
LAN 1 porte
AV 1 porte

Specifikat

Tipi i Memorjes DDR3
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)