6 990 Lekë


Përshkrimi

Dekoderi Android TV Box X96 Mini qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Nepermjet Play Store ju do te instaloni me mijera aplikacione ne televizorin tuaj

Praktikisht...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43720

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (935)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (50)
4 ne stok
- 2300 L
4 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (211)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (203)
I disponueshëm
- 2500 L
3 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
- 1000 L
6 490 Lekë
7 490 Lekë
2 ne stok
- 3491 L
6 499 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (117)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (370)
I disponueshëm
- 10000 L
23 990 Lekë
33 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (38)
2 ne stok
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (104)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dekoderi Android TV Box X96 Mini qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Nepermjet Play Store ju do te instaloni me mijera aplikacione ne televizorin tuaj

Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni aplikacione android.

Me sistem Android 7.1.2, maksimumi i rezolucionit 2160 p Lidhje USB, Wi-FI

Pajisja ka RAM 2GB DDR3 per te funksionuar me shpejte. Memorja e brendshme 16GB

Specifikat

Sistemi Operativ Android 7.1.2
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.0GHz
Porta USB 2 Porta usb

Produktet që keni parë

Reviews (0)