4 290 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 3 700 Lekë


Përshkrimi

Android TV HK1 RBOX

  • 4GB RAM dhe 32GB memorie e brendshme
  • Me sistem operimi Android 10
  • Lidhje me Wi-Fi, fishe HDMI, Bluetooth, internet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63799

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

890 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1100 L
Shitur (451)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (88)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 1700 L
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (158)
1 ne stok
- 3600 L
4 390 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2500 L
7 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (332)
2 ne stok
- 1100 L
890 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (451)
I disponueshëm
- 3700 L
4 290 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (34)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
- 1500 L
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (31)
1 ne stok
- 700 L
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (82)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (35)
2 ne stok

Përshkrimi

Android TV ne modelin H96 Max me 4GB RAM dhe 32GB memorie e brendshme

Android 10 Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV

Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android

HK1 RBox Android 10 - Android TV - Cheap Store

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shihni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android

HK1 RBox 32GB/4GB Android 10 - Android TV - Item

Ne kuti perfshihet: Dekoderi, Telekomanda, Ushqyesi, Kabell HDMI dhe Manual Perdorimi

HK1 RBox 32GB/4GB Android 10 - Android TV - Item4

Memorja:

Memorja e brendshme 32GB e cila mund te zgjerohet me USB ose me karte MICRO SD

Sistemi Operativ: 
Ky Android TV Box ka te perfshire versionin 10 Android. Ju lejon te keni aksese ne gati 1 milion aplikacione, perfshi Facebook, Youtube, Picasa dhe shume te tjera. Gjithashu ka dhe varietet lojrash.

HK1 RBox 32GB/4GB Android 10 - Android TV - Item3

Karakteristika te tjera te produktit:

Procesori (CPU) Allwiwer H616 Quad-Core ARM Cortex-A53
Rezolucion 4K, 3840 x 2160 pixels
RAM 4 GB
Memorie 32 GB
Video 3D Po
Online TV Po
Radio Po
Lidhje internet  WIFI ose Fishe Ethernet, Wifi Dual band 2.4 GHz dhe 5.4 GHz
DNLA Po
Bluetooth Bluetooth 5.0
Versioni Android Android 10

HK1 RBox 32GB/4GB Android 10 - Android TV - Item1

Lidhje te jashtme:

Porte USB 2 porta
HDMI 1 porte
Micro SD 1 porte
LAN 1 porte
AV 1 porte

Specifikat

Tipi i Memorjes DDR3
Rezolucioni 4K (Ultra-HD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)