2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Mirascreen G4

Kjo pajisje mundeson trasmetimin e imazhit nga telefoni juaj ne TV. Ekrani i smartphonit tuaj do te shfaqet ne TV.

Thjesht vendoseni kete pajisje te vogel ne porten...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35590

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2700 L
Shitur (325)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (364)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (288)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (59)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (198)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (12)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (197)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
24 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 5990 L
Shitur (26)
I disponueshëm
23 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mirascreen G4

Kjo pajisje mundeson trasmetimin e imazhit nga telefoni juaj ne TV. Ekrani i smartphonit tuaj do te shfaqet ne TV.

Thjesht vendoseni kete pajisje te vogel ne porten HDMI te televizorit tuaj dhe gjithcka  qe keni ne smartphonin tuaj do te shfaqet ne ekranin e madh te televizorit.

Mund te shikoni video, foto, aplikacione lojra dhe gjithcka tjeter qe ju beni me spartphonin tuaj ne nje ekran te madh televizori

Cdo gje qe ju beni ne telefonin ose tabletin tuaj tani do shfaqet ne TV.

Mirascreen lidhet  me smartfonet qe kane sistem Android mbi 4.2 dhe me lart.

Ju mund ta lidhni Telefonon tuaj me paisjen  Drejtperdrejt pa qene e nevojshme per  wifi  nepermjet  Smart View

Ose Per funksionim te mirascreen ju duhet te keni internet me sinjal te mire dhe te panderprere.

Prametrat e wifi duhet te jene : 802.11b / g / n, WiFi 2.4 GHz, 

Cilesia e transmetimit per video dhe audio eshte 1080P  HD 

* KUJDES funksion vetem me Smarphone Android.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Eshte thjesht super produkt

Kisha kohe qe kerkoja kete produkt. Cilesi shume e mire