2 690 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

MIni Tastiere me Wireless H18+ Tastiera ideale per TV apo androit box. Tastiera luan funksionin edhe te mausit dhe ju mund te keni akses te plote ne paisjet tuaja. Eshte e karikueshme dhe me nje karikim mund ta perdorni deri ne 7 dite Butonat e tastieres jane me prekje dhe me 3 nivele  ndricimi te cilet e bejen ideale per perdorim naten. Micro USB, 2,4 GHz I pershtatshem per PC, Xbox 360,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 31902

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

MIni Tastiere me Wireless H18+

Tastiera ideale per TV apo androit box.

Tastiera luan funksionin edhe te mausit dhe ju mund te keni akses te plote ne paisjet tuaja.

Eshte e karikueshme dhe me nje karikim mund ta perdorni deri ne 7 dite

Butonat e tastieres jane me prekje dhe me 3 nivele  ndricimi te cilet e bejen ideale per perdorim naten.

Micro USB, 2,4 GHz

I pershtatshem per PC, Xbox 360, PS4, Android TV Box, Smart TV

Permasat  14.2cm * 9.0cm * 1.7 cm

Mund tamerrni kudo me vete

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
6 990 Lekë
Shitur (158)
Nuk ka me gjendje
4 290 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (101)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (183)
4 ne stok
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (649)
2 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
22 990 Lekë
30 980 Lekë
Kurseni 7990 L
Shitur (14)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.