5 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Xiaomi TV Stick 4K

  • Android Box ne permasa praktike per ta marre kudo me vete
  • Ne ekran me rezolucion 4K Ultra HD per pamjen dhe tinguj te paster audio
  • Lidheni me Chromecast, Wireless apo Bluetooth per te aksesuar dhe pajisje
  • Me telekomande me kend 360 grade
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69565

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
Shitur (53)
I disponueshëm
999 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 991 L
Shitur (40)
I disponueshëm

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4400 L
SHITUR
3 590 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (100)
Nuk ka me gjendje
- 2400 L
4 590 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (253)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
- 800 L
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (36)
3 ne stok
- 991 L
999 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Xiaomi TV Stick 4K

Shijoni cdo pamje ne format 4K, kudo ku jeni me sistem Android 11

Shijoni eksperiencen multimedia kudo ku jeni, ne cdo kohe, per nje teknologji ndryshe ne jeten tuaj

Shenim: Te gjithe funksionalitetet me poshte funksionojne ne varesi te suportit te televizorit tuaj

Xiaomi Mi TV Stick 4K: Kini dengan RAM Lebih Besar dan Mendukung 4K -  YANGCANGGIH.COM

Me sistem operimi Android TV™ 11

Shijoni programet tuaja te preferuara, me mbi 400000 filma dhe mbi 7000 aplikacione ngqa Google Play

Degjoni muzike dhe luani lojera, lidhuni me cdo pajisje per te pare pamjen e celularit tuaj direkt nga televizori

Rezolucion 4K ultra HD

Teknologjia Dolby Vision® kombinuar me rezolucionin 4K Ultra HD ofron cilesine video ne nje tjeter nivel

Sihjoni eksperience te pakrahasueshme vizuale, per ngjyra te gjalla dhe objekte qe duken reale

Tinguj superior audio

Teknologjia DTS HD ofron tinguj te paster, reale

Degjoni muziken e preferuar, shihni filmat apo luani lojerat ne cilesi audio

Me Google Assistant per lehtesi perdorimi

Shijoni aksesin e argetimit te plote, kerkoni informacion apo kontrolloni dhe pajisjen edhe ne televizore qe nuk jane Smart

Ne permasa kompakte, por teper i shpejte

Me procesor quad core qe ofron performance te fuqishme

Shihni filmat ne rezolucion te larte, degjoni muzike ne cilesi te larte apo luani lojera ne shpejtesi dhe stabilitetin qe ju duhet

Xiaomi Tv Stick 4k

Lidhje Chromecast, HDMI, Wi-Fi apo Bluetooth

Lidhni celularin tuaj per te pare cdo objekt ne nje ekran me te madh me Chromecast

Lidhuni me laptopin tuaj me fishe HDMI, me internetin me Wireless ne shpejtesi 2.4 GHz/5GHz apo me lidhje bluetooth

Me telekomande IR dhe lidhje bluetooth 360°

Aksesoni emisionet, filmat tuaj te preferuar nga cdo kend i shtepise suaj

Me teknologjine IR te integruar, ju mund te kontrolloni volumin dhe fuqine me nje telekomande

Karakteristika te tjera te produktit:

Procesor Quad Core Cortex- A35
Karte grafike (GPU) Mali-G31 MP2
RAM 2 GB
Memorje 8 GB
Sistem i operimit Android TV™ 11
Versioni Bluetooth 5.2
Portat 1 porte HDMI, 1 porte micro USB

Permasat e produktit:

Pesha: 42.8 gr

Gjatesia: 106.8 mm

Gjeresia: 29.4 mm

Trashesia: 15.4 mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)