2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Dekoder DVB-T2 nga Fuego
  • Cilesi e larte imazhi
  • Suport per te gjitha kanalet Televiziv
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31335

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

15 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (200)
I disponueshëm
9 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dekoder DVB-T2 nga Fuego.

Aparat i domosdoshem per te pare kanalet Dixhitale Tokesore te gjenerates se dyte DVD-T2.

Cilesi e larte imazhi, suport per te gjitha kanalet Televiziv.

Usb Media Player ju jep mundesine qe gjithcka qe keni ne usb mund ti jepni play.

Filma, Foto, Muzike

Dalje HDMI, USB 2.0. 

Vjen se bashku me telekomanden, me fishen lidhese RCA dhe ushqyesin.

*Ne paketim nuk perfshihet fisha Hdmi 

Shijoni programet televizive

• Shihni kanalet dixhitale tokesore me cilesi te larte imazhi falë ketij dekoderi Fuego DVB-T2.

• Suport per te gjitha kanalet televizive.

• Me USB Media Player ju mund te shihni dhe luani gjithçka qe keni ne USB (filma, foto apo muzike).

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 3 muaj

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Byon

shume i lehte per tu vendosur

Byon

Te përpiktë

Te përpiktë në kohe, çmim mjaft i arsyeshem dhe produkt shume i mire

Byon

Blerje e zgjuar me oferte. kape dhe ti

E sollet shume shpejt porosine dhe punon sh mire