2 990 Lekë


Përshkrimi

Dekoder DVB-T2 Tuner + Youtube,  Aparat i domosdoshëm për të parë kanalet Dixhitale Tokësore të gjeneratës së dytë DVD-T2  Ka te integruar perforcuesin e sinjalit,i cili ben te mundur kapjen e sinjalit edhe ne zonat me te thella  ku sinjali eshte i dobet. Menuja e apartit eshte shqip,e cila e ben lehtesisht te perdorshme nga te gjith pjestaret e familjes. Ka nje porte USB te cilen mund ta...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30223

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (17)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dekoder DVB-T2 Tuner + Youtube, 

Aparat i domosdoshëm për të parë kanalet Dixhitale Tokësore të gjeneratës së dytë DVD-T2 

Ka te integruar perforcuesin e sinjalit,i cili ben te mundur kapjen e sinjalit edhe ne zonat me te thella  ku sinjali eshte i dobet.

Menuja e apartit eshte shqip,e cila e ben lehtesisht te perdorshme nga te gjith pjestaret e familjes.

Ka nje porte USB te cilen mund ta perdorni si MultiMedia Playerte mirefillte  per te pare video foto apo edhe per te degjuar muzike.

Dekoderi ka te instaluar edhe Youtube ,  Googel Map dhe 2 lojra per kohen tuaj te lire.

Cilesi Full HD 1080P,

Mund te lidhet me internet nepermjet nje usb wireles.

 

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (95)
3 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (35)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.