9 590 Lekë


Përshkrimi

Dekoderi Free Sat V8 GOLDEN mundeson qe duke e lidhur me nje antenet te thjeshte tokesore dhe me TV, ju te shikoni kanalet Dixhitale pa Pagese, pra mund te shikoni vetem ato kanale publike te cilat nuk eshte e nevojshme te paguash per t'i pare. Dekoder marres satelitor e markes Free Sat V8 GOLDEN Nje marres dixhital satelitor DVB-S2/C.qe merr sinjalin televiziv ne stacionin satelitor dhe e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22095

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dekoderi Free Sat V8 GOLDEN mundeson qe duke e lidhur me nje antenet te thjeshte tokesore dhe me TV, ju te shikoni kanalet Dixhitale pa Pagese, pra mund te shikoni vetem ato kanale publike te cilat nuk eshte e nevojshme te paguash per t'i pare.

Dekoder marres satelitor e markes Free Sat V8 GOLDEN

Nje marres dixhital satelitor DVB-S2/C.qe merr sinjalin televiziv ne stacionin satelitor dhe e transmeton ate ne sinjal te lexueshem

Funksioni i editimit të kanalit (favorit, lëviz, bllokoj, kalo, fshi, riemëro gjej, lloji etj)

Kontrolli prindëror për kanalet. Teletekst/subtittle.

Se bashku me dekoderin merni fishen , telekomanden, ushqyesin dhe manualine  perdorimit

Tashme te gjitha kanalet tokesore Shqiptare kane nisur procesin e dixhitalizimit dhe me marresin e vjeter te TV tuaj nuk do te jete e mundur te shikoni transmetimet e tyre.

Specifikat

Marka Free Sat
Permasa 410*350*245 mm
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (76)
3 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (303)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (26)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.