2 990 Lekë


Përshkrimi

Dekoder DVB-T2 Tuner nga marka Hoobart  Aparat i domosdoshëm për të parë kanalet Dixhitale Tokësore të gjeneratës së dytë DVD-T2 Cilesi Full HD, suport per te gjitha kanalet Televizive Dalje HDMI, USB 2.0. Me porte USB dhe funsksion PVR per te regjistruar Programe Televizive dhe per te shfaqur materialet audio ose video nga USB. Vjen se bashku me telekomanden, me fishen lidhese dhe ushqyesin

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 24825

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dekoder DVB-T2 Tuner nga marka Hoobart 

Aparat i domosdoshëm për të parë kanalet Dixhitale Tokësore të gjeneratës së dytë DVD-T2

Cilesi Full HD, suport per te gjitha kanalet Televizive

Dalje HDMI, USB 2.0. Me porte USB dhe funsksion PVR per te regjistruar Programe Televizive dhe per te shfaqur materialet audio ose video nga USB.

Vjen se bashku me telekomanden, me fishen lidhese dhe ushqyesin

Specifikat

Marka Hoobart
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (303)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (26)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.