14 990 Lekë


Përshkrimi

Aparat fotografik Instax MINI 11

  • Ruani kujtimet me te bukura ne foto me permasa 62 x 46 mm
  • Shkrepni foto dhe ne erresire
  • Mund te kryeni dhe selfie ne rreze 30-50 cm
  • Me garanci 1 vit
  • Disponibel ne 6 ngjyra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 47295

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 500 L
1 190 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
- 3000 L
SHITUR
13 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
- 3000 L
SHITUR
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
- 2000 L
18 990 Lekë
20 990 Lekë
1 ne stok
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
24 990 Lekë
26 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
21 990 Lekë
24 990 Lekë
1 ne stok
- 3000 L
21 990 Lekë
24 990 Lekë
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 200 L
2 390 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
61 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
61 990 Lekë
64 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
67 990 Lekë
69 990 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 500 L
6 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
4 990 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
9 490 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
2 890 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Aparati Instax mini 11 i markes Fujifilm

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda

Ideal per te krijuar nje album te plote me foto, per kujtime qe nuk mund te fshihen dot

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik

Kapni foto dhe ne erresire, pasi aparati Instax mini 11 do ofroje foto me nje background me drite edhe ne ambiente me erresire

image

Me kete aparat mund te beni dhe selfie!

Mjafton te shtypni butonin afer lentes, te rrotulloni lenten derisa te kapni shkrimin ne Selfie Mode dhe te shihni veten ne "pasqyren" e vogel afer lentes

Me Selfie Mode ju do mund te kapni foto dhe 30 deri ne 50 cm larg jush

Keshille: Kalojeni foton ne nje kend me ne te djathte per nje foto me cilesore

Karakteristika te tjera te produktit:

Permasat e fotos se printuar 62 x 46 mm
Lente Me 2 komponente dhe 2 elemente
Fokusi Ne distance 60 mm
Distanca e shkrepjes se fotove 0.3 metra (deri ne 0.5 m per selfie)
Shutter (sensori i drites) I programuar per 1/250 sekonda (sinkronizim i ngadalte ne drite te ulet)
Ekspozimi Automatik, nga 5.0 ne 14.5 (ISO 800)
Blici Ne varesi te drites, me distance nga 0.3 deri ne 2.7 metra
Furnizimi me energji Punon me bateri te tipit AA alkaline (LR6),
Koha automatike e fikjes se aparatit kur nuk e perdor Pas 5 minutash
Pesha e produktit 293 gram
Permasat e produktit 107.6mm × 121.2mm × 67.3mm

Shikoni vleresimin qe ka Genti per kete produkt:

Specifikat

Marka Fujifilm
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)