12 190 Lekë


Përshkrimi

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 22339

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 710 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
12 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
12 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
59 900 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
27 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

Modeli INSTAX mini 9 me ngjyre blu.

Lente 60 mm, 1:12.7

Fuqia e blicit eshte 0.6-2.7 m.

Mundesi rregullimi te drites ne varesi te ambientit ku ndodheni.

Ky aparat ju jep mundesi te beni edhe selfie ku ju mund te shihni veten tek nje mini pasqyre qe gjendet afer lentes.

Permasat e printimit jane 54x86 mm , madhesia e imazhit 46x62 mm.

Punon me 2 bateri AA

Permasat 116mm x 118.3mm x 68.2mm , pesha 307 g.

Specifikat

Marka Fujifilm
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)