20 190 Lekë


Përshkrimi

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 22338

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 710 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
12 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
12 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
12 190 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
59 900 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
27 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

Modeli INSTAX mini 90 me ngjyre te zeze.

Lente 60 mm f / 12.7

Rregullim automatik i drites per te patur rezultatet me te mira ne foton tuaj.

Madhesia e plote eshte 86mm x 54mm. Permasat e nje fotoje jane 62 × 46 mm

Fuqia e blicit eshte 0.6-3 m.

I pajisur me kapak per lenten qe te mos demtohet.

Mund te beni foto automatike deri ne 10 sek.

Punon me bateri te rikarikueshme.

Permasat e produktit jane 113.4mm x 91.9mm x 57.2mm , pesha 296g

Specifikat

Marka Fujifilm
Garancia 1 vit

Reviews (0)