4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kamera wifi 1080p INQMEGA
  • Instalim i shpejte dhe i thjeshte.
  • ...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32947

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kamera wifi 1080p INQMEGA

Kontrollo shtepine apo zyren tuaj nga tableti, telefoni apo kompjuteri.

Instalim i shpejte dhe i thjeshte.

Ju mund te levizni kendin e kameras neprmjet smartphonit tuaj 355 Grade

Sensor smart qe ndjek automatiksht cdo levizje.i pershtatshem edhe per naten.

Ka mikrofon dhe boks qe te jep mundesin edhe te komunikimit

Pershtatet me iOS dhe Android

Lidhje Wireless

Rezolucioni i kameres eshte 720 pixels

Me alarm ne momentin qe dikush rrezikon ambjentin tuaj 

Pervec memories live ju mund te shtoni edhe karte memorie shtese deri ne 64 GB per ruajtjen e filmimeve tuaja

Frekuenca eshte 2.4Ghz , Tensioni eshte 100-250 V ,dhe fuqia 3 W

Ne paketim do te gjeni:

Kameren INQMEGA, adaptor, aksesoret per instalim ne mur,  manual i instalimit.

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (105)
1 ne stok
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (12)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 890 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (3)
2 ne stok
9 790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super per cmimin