4 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360-1080p

Kamera per siguri te brendshme te ambjentit tuaj 

2 rruge  zeri per te degjuar dhe per te folur

Ju mund te rregulloni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 49938

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 7000 L
6 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 700 L
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
3 690 Lekë
4 690 Lekë
I disponueshëm
- 800 L
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 800 L
2 190 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
26 990 Lekë
28 990 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360-1080p

Kamera per siguri te brendshme te ambjentit tuaj 

2 rruge  zeri per te degjuar dhe per te folur

Ju mund te rregulloni lirshem kendin e rregjistrimit te kameres

Filtri infra te kuqe ju lejon te beni rregjistrime edhe gjate nates 

Kamera eshte e pajisur me sensor levizjeje ku ju njofton per cdo levizje brenda 

Mund te montohet ne mur ose ne tavan  

Rrotullohet 360 grade dhe ka mikrofon te integruar 

Pershtatet me sistem android 6.0 ose me lart dhe IOS 

Rezolucioni i vidios FHD 1080p

Vend per karte memorie deri ne 32 GB micro SD

Fuqia 5V / 2A 

Permasat jane 118 x 78 x 78 mm.

Cilesia e garantuar nga Xiaomi

Shikoni testin dhe vlerësimin që Genti ka për këtë produkt.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Reviews (0)