34 990 Lekë


Përshkrimi

Camera GoPro Hero 2018 CHDHB-501-RW

Pajisja ideale per udhetimet tuaja qe kujtimet te behen te paharruara

Ju mund te beni foto apo vidio nepermjet kameres gjate gjithe udhetimit...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34018

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

2 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Camera GoPro Hero 2018 CHDHB-501-RW

Pajisja ideale per udhetimet tuaja qe kujtimet te behen te paharruara

Ju mund te beni foto apo vidio nepermjet kameres gjate gjithe udhetimit tuaj 

Ekran 2 " i cili eshte me touch dhe mund te shikoni fotot pa u shqetesuar 

Mund te kontrolloni zerin nepermjet kameres 

Lidhet me wifi ose bluetooth ku ju mund te shkarkoni fotot,vidiot ne smartphone tuaj 

I papershkueshem nga uji deri ne 10 m

Kamera automatikisht mund te realizoje nje vidio te edituar me fotot me te bukura te bera ku mund ta shoqeroje me muzike dhe elekte te ndryshme 

Rezolucioni i kameres eshte Quad HD 1440 p video deri ne 60 fps dhe per fotot 10 megapixel

Produktet që keni parë

Vleresimet